FB Telegram Youtube
Logo
ІСКЛЮЧІТЄЛЬНИЙ ХЛОПЕЦЬ
17:32 01 Сер 2023
Нещодавно ми писали про дегенератів-депутатів, завдяки яким всередині «Слуги народу» починаються різноманітні піар-процеси, щоб трохи задобрити народний гнів. Але суду над Арістовим, обшуків у нього вдома, позбавлення його мандату та обмеження відряджень за кордон для всіх нардепів виявилося недостатньо. Тому керівництву партії влади довелося заявити про «очищення лав».
Не дивно, що під цю роздачу серед перших потрапив Холодов, кум Медведчука, який давно розісрався з усіма у фракції, не виконував взятих зобов’язань перед Офісом Президента та ще й звалив після Нового року з родиною на Кіпр, і з тих пір не повертався до України. І судячи з того, що він придбав елітне житло та салон краси у Відні для своєї дружини, то вже й не збирався. З такими грішми те депутатство йому нафіг не потрібно, дали безкарно звалити з награбованим з воюючої країни, і на тому спасибі.
Насправді, рішення щодо виключення Холодова з «СН» було прийняте давно, чекали лише приводу.
І ось він знайшовся. Партія намагається показати, що вона очищується. Але, як ми і казали, про реальне очищення мова не йде, «під ніж» пускають тих, кого й так збиралися виключити з партії. Це виключно піар-очистка. З таким же успіхом з партії «Слуга Народу» можна було б виключити самого Медведчука, якби він там був, а не тільки його кума.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.