FB Telegram Youtube
Logo
Хто поставить діагноз Безуглій?
19:52 19 Лют 2024
Скандальна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла не дає про себе забути. То чупакабру якусь просто під час пленарного засідання намалює і виставляє це у мережу як великий витвір мистецтва. І тут, до речі, було б непогано попрацювати психіатрам, адже істота, намальована Безуглою, може чимало розповісти про її багатий внутрішній світ і демонів, які не дають їй спокою.
Тепер от депутатка вийшла з новим постом, в якому повідомила, що вирішила кинути магістратуру КНУ ім. Шевченка, до якої вступила влітку. Пояснюючи своє рішення, вона зазначає, що не має часу вчитися (на чупакабру час є), що її не влаштовує якість навчання, що ніхто не ставить двійки, якщо не відвідуєш заняття і ще багато претензій. Традиційно дісталося і генералу Залужному: попри його звільнення, Безугла за звичкою продовжує його цькувати – мовляв, не хочу бути, як «деякі генерали», які нібито захищають дисертації під час війни.
Ми й раніше підозрювали, що пані Мар’яна має якийсь «пунктик» щодо Залужного, але тепер ситуація геть вийшла з-під контролю. Тобто, якщо ми правильно зрозуміли, Безугла кидає університет, щоб не бути такою, як Залужний? Чи, може, боїться, що їй «прилітатиме» за те ж саме, за що вона місяцями цькувала колишнього головкома, дорікаючи йому дисертацією та навчанням в академії Ківалова?
І тут, до речі, Мар’яна прорахувалась. Бо перед тим, як витягати «ківалівський» козир, треба було подивитися на склад наглядової ради Одеської юридичної академії, яку пов’язують з колишнім головою ЦВК. Хто там у нас є головою ради?
Правильно, Давид Арахамія, голова фракції «Слуга народу», де пані Безугла досі є, господи прости, членкинею.
Чи ми не так зрозуміли і «єто другоє?».
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.