FB Telegram Youtube
Logo
Невловимий запах виборів
17:25 02 Лют 2024
Під час війни не може бути жодних виборів – це аксіома. Про це говорив і президент Зеленський, і представники його партії. Але говорити – це одне, а діяти – інше. Так, з’ясувалося, що «Слуга народу» готується до виборів, аж гай гуде.
Так, у Подільському районі Києва під партійним офісом натовп літніх людей. Їм пообіцяли матеріальну допомогу від «Слуги народу». Але ж не треба бути політтехнологом, щоб зрозуміти, що йдеться про фактичне розгортання передвиборчої мережі. Бо під виглядом допомоги «слуги» збирають особисті дані прохачів. Дуже вже схоже на банальний підкуп виборців, хоча нібито виборами ще й не пахне.
І тут виникають закономірні питання. Які повноваження у політичної сили збирати особисті дані українських громадян, якщо це робота соціальних служб? Звідки у партії, яка голосно заявила про перенаправлення всіх своїх ресурсів на підтримку фронту, раптом взялися кошти для “допомоги” населенню?
Нагадаємо, «Слуги народу» прийшли до влади під гаслами «нових облич», які ніколи не повторюватимуть політику попередників. Але насправді вони використовують для завоювання прихильності потенційного електорату примітивні комсомольські методи а-ля Партія регіонів.
Особливо дошкульно, що чималий відсоток тих, кому перепаде матеріальна допомога від «Слуг», поведеться на ці відверті маніпуляції. Повірить, що партія влади справді про них дбає. І що президент Зеленський – це той самий справедливий і непідкупний Голобородько з серіалу, за якого вони колись проголосували. І проголосують знову…
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.