FB Telegram Youtube
Logo
Як депутати скуповують “елітку” під час війни
13:10 08 Вер 2023
Попри криваву війну в Україні, привладні персонажі не тільки не припинили схеми збагачення, а навіть масштабували цей процес. Елітні авто, luxury-нерухомість? Чому ні, адже міжнародні кошти течуть рікою, а життя лише одне.
Журналістське розслідування Bigus.info виявило нові факти з життя гедоністів із парламенту, які навіть не соромляться купувати дороге майно у період війни. А чого переживати, якщо декларації закриті? Все супер, можна спокійно записувати елітку на родичів або свої фірми.
Наприклад, новенький Land Cruiser 300 за сто тисяч доларів Ігоря Молотка від “Партії “За майбутнє”, яке оформлене нібито на фірму, де він є співзасновником. Хоча він всіляко намагається не “відсвічуватись”, проте це за нього регулярно робить його син Денис. Кілька років тому в неадекватному стані він розбив батін мерседес та потрощив поліцейські автівки.
Група “За майбутнє” – елітний дивізіон VIP-депутатів. Наприклад, за останній рік на ТОВ “Епіцентр” Олександра Гереги оформили п’ять люксових авто майже на мільйон доларів та кількадесят скромніших.
Ще один кондитер української політики Гена Вацак від групи “Довіра” може з легкістю розкошелитись на новий Rolls-Royce Cullinan у версії Black Badge. Його вартість від 700 тисяч доларів. Належить його фірмі. Мабуть торти розвозять. За ці кошти можна придбати близько 100 машин для ЗСУ.
Колега Вацака Василь Петьовка трохи скромніший і купує Volkswagen Touareg 2022 та оформлює на фірму дружини. Вася навіть зізнався журналістам, що задекларував машину, але через амнезію не пам’ятає вартість. Ми підкажемо – понад 70 тисяч доларів.
Крім Туарега, на юридичній особі його дружини за останній рік з’явились ще чотири авто загальною вартістю півмільйона доларів. Про них він також не знає взагалі нічого.
Третій поціновувач преміум-авто з тієї ж “Довіри” Андрій Кіт записує тачки на батька. У період 2022-2023 на фірму оформлено два авто на сто тисяч доларів. Їх колега Лариса Білозір воліє оформляти машини на брата, і Тесла за 60 тисяч доларів, звісно, належить не їй.
Продовжуємо хіт-парад. Тепер наші улюблені “слуги”. Руслан Горбенко довіряє лише своїй мамі. Тому на ній Mercedes-Benz GLS 400d за сто тисяч доларів та Range Rover Sport за такую ж ціну.
Мама Ореста Саламахи ганяє биті тачки із США, а потім записує на свого другого сина, котрий не є народним депутатом. Після запитань до Ореста, він, звичайно, все заперечив, а згодом його брат терміново “продав” авто іншому власнику. Дивно.
Далі за списком багатодітний нардеп від “Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Олексій Кучеренко з його Volkswagen id.4 2021. Суто Мамоян – нардеп групи “Платформа за життя та мир” та BMW i7, яке належить брату.
І от що цікаво. Представники влади вперто продовжують розповідати, як український народ забув про війну, як треба зібратися і не на часі жодна критика. А ви типу самі не бачите, на яких тачках їздять ваші другани з Ради на роботу?
Може, їм розкажете, ні?
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.