FB Telegram Youtube
Logo
Українська Феміда з російським паспортом
11:12 04 Жов 2023
Торік навесні з’ясувалось, що навіть у Верховному Суді є представники Феміди з російським громадянством. І ви будете здивовані, коли дізнаєтесь, як багато цих паразитів у суддівській системі України.
Почнемо з Богдана Львова – судді касаційного господарського суду.
За даними розслідувачів, цей подвійний агент отримав російське підданство ще у 1999 році. Тобто, свідомо порушуючи закон, який забороняє мати паспорт іншої країни, ця особа продовжувала творити правосуддя в Україні і навіть брати участь у конкурсі новоствореного Верховного Суду.
Після того, як Львову виповнилось 45, він навіть поїхав до раші, щоб продовжити термін дії паспорту та вклеїти нове фото. І жодна обставина не змусила його відмовитись від червоної палітурки із двоголовим півнем. Навіть анексія Криму та частини Донбасу чи повномасштабне вторгнення.
У жовтні 2022 року СБУ повідомила Верховний Суд про нього, після чого Львова відрахували зі штату.
Як стверджують українські видання, випадок із цим персонажем – не закономірність, а лише виняток, адже частина українських суддів також мають паспорт рф, і навіть докази цьому є. Але до сих пір ці диверсанти продовжують мати статус судді та навіть виносити вироки в якості представників правосуддя.
Почнемо з Юлії Переясловської – судді Селидівського міського суду Донецької області. Була зупинена на блокпосту разом із чоловіком при намаганні перетнути кордон із Кримом у 2021 році. Після перевірки митники знайшли російські паспорти. І не аби де – у прихованому подвійному дні багажа. У паспорті вказано, що Юлія отримала громадянство рф у 2019 році.
Після звернення СБУ Вища рада правосуддя відкрила провадження. Проте у звʼязку з відсутністю повноважень розгляду таких проваджень, рішення досі не винесене.
Згідно з Конституцією України, набуття суддею громадянства іншої держави є підставою для припинення повноважень. Тому “Автомайдан” звернувся до голови Селидівського міськсуду з вимогою відрахувати суддю Переясловську зі штату суду.
Відповідь голови була настільки ідіотською, що і ви зараз почнете реготати. Отже. Він не міг її звільнити, тому що… суддя проходить кваліфікаційне оцінювання. Шах і мат, логіка. А найбільший зашквар ситуації у тому, що ця персона досі не відрахована зі штату.
Знаєте, скільки судових рішень винесла Юлька з 2019 року? Понад 1700.
Наступний подвійний агент нашого конкурсу зрадників – Людмила Арестова. Про неї вже писали у липні цього року журналісти програми “Схеми”.
Суддя стала громадянкою російської федерації 5 квітня 2014 року. Журналістам за допомогою сайту податкової служби вдалось встановити ІНН Люди.
Цього разу у СБУ відповіли, що неможливо це перевірити, адже дипломатичні стосунки відсутні. Тому ця особа і надалі ухвалює рішенням іменем України та користується всіма пільгами.
Третє місце посідає Юлія Берлімова, яка, судячи із рашистського сайту новин, була рекомендована кандидатом у суди Херсонської області. Берлімова і досі має почесний статус української судді.
Також є екс-судді у відставці, які аналогічно мають цей статус, зокрема пільги. Це Наталія Булавіна та Валерія Буханько, які, згідно з указом путіна, були призначені суддями так званої “лнр”. Колишні судді з Мелітополя Тамара Міщенко та Наталя Купавська влаштувалися у створений окупаційною владою “Запорізький обласний суд”.
Чомусь ніхто не поспішає позбавляти цих персонажів їхніх статусів. Очевидно, що після перемоги України ці перевертні знову повернуться смоктати гроші та владу завдяки своєму становищу. А що далі? Як завжди, можна буде домовитись і взагалі уникнути покарання за колабораціонізм?
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.