FB Telegram Youtube
Logo
Ростислав Шурма – людина з майбутнього
18:21 27 Вер 2023
Скандальний заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма виступив в якості топ-спікера на бізнес-форумі Forbes «Енергія бізнесу» з підтемою “Енергетична стратегія та нові правила гри”.
Особливі таланти у Шурми спостерігаються в галузі “зеленої” енергетики та видобутку неіснуючої енергії. Пам’ятаєте 320 мільйонів за “зеленими” тарифами?
Нагадаємо, держава рік платила за послуги електростанціям, які навіть не були під’єднані до енергосистеми України. Мережа компаній, які належать родині Шурми, заробила на цьому більше сотні мільйонів гривень. Більше того, ці гроші були виведені з мінімізацією податків.
Шурма також відомий тим, що під час окупації частини Київщини, постійних артилерійських, ракетних обстрілів столиці та майже двох діб комендантської години, топ-чиновник 21 березня 2022 року реєстрував Tesla Model X вартістю 100 тисяч доларів. Чого б ні? Треба ж на чомусь їздити.
Більш неадекватними, ніж його вчинки, є лише “проекти” Шурми на кшталт податкової реформи “все по 10”, відмови від готівки, презентації енергостратегії України в Лондоні із залученням 400 мільярдів інвестицій та встановлення зелених станцій буквально у кожному дворі та перехід громадян на “тесли”.
І це не все. Найнепередбачуваніша ідея чиновника – проект “єБабуся” (це не лайка, а назва), який передбачав безкоштовні смартфони пенсіонерам віком від 60 років, які пройшли вакцинацію від COVID-19.
За даними журналістських розслідувань, перша партія смартфонів була закуплена за ціною 6,2 мільйона гривень напередодні вторгнення.
Тепер нестримне бажання Шурми купувати комусь телефони знову набрало шалених обертів. У липні 2023 року Державне підприємство “Ліси України”, яке підпорядковане Шурмі, закупило 2500 смартфонів на суму 18,8 мільйона гривень або 7100 грн/шт.
Ці смартфони, як повідомляється, призначені для працівників інспекції еко-рейнджерів, яка… ще не створена.
Ніхто не здивується, якщо і зарплату Шурмі нарахували наперед, з преміями за майбутній звіт про успішну роботу підприємства.
Чи цікавляться такими справами СБУ, НАБУ або інші антикорупційні органи?
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.