FB Telegram Youtube
Logo
Почесний маршал зрадників України
13:27 15 Вер 2023
СБУ затримала народного депутата і одного з найзашкварніших персонажів країни Нестора Шуфрича. За версію слідства, цей мерзотник є учасником російськоі шпигунської мережі, яку створив екс-нардеп та зрадник України Володимир Сівкович.
Ви не повірите, але з’ясувалось, що Шуфрич є одним із рупором пропаганди ворога. За завданням Сівковича, він активно просував антиукраїнську політику та робив усе можливе для знищення нашої держави.
Під час обшуків співробітники силових відомств знайшли явні ознаки “пшонки” головного мозку. Зокрема, адміральські шинелі, офіцерські кітелі з погонами полковників, генералів армії та навіть маршала радянського союзу з діамантами на зірці.
Цікаво, що відбувається у голові Шуфрича та йому подібних. Давайте спробуємо з’ясувати це, поринувши у творчий шлях цієї особи.
Почнемо з того, що Нестор – кращий друг зрадника України та кума путіна Віктора Медведчука.
У Верховній Раді він вважається ветераном, ударником депутатської справи, починаючи з кінця 90-х. Починав разом із СДПУ(о) Медведчука, далі був самовисуванцем.
За часів Помаранчевої революції був уповноваженим представником Віктора Януковича у Верховній Раді та запам’ятався виборним крінжем підтримки “лєгітімного” і компанії.
З 2006 року член іншої партії Медведчука “Не так!”, яка нічим не запам’яталась, окрім назви з відсилкою на провладну партію Ющенка та шаленим коханням до всього “руського”.
З 2007 перейшов до “Партії регіонів”, де продовжив активно лобіювати проросійські інтереси. Навіть два роки обіймав посаду заступника секретаря РНБО України.
Був одним із тих зрадників, які просили польский Сейм визнати “волинську різню” актом геноциду проти поляків, який здійснили українці. Одразу видно людину, яка дійсно переживає за інтереси держави.
Регулярний відвідувач сміттєвих баків завдяки старанням громадських активістів.
До, під час та після Ревлюції Гідності і початку російсько-української війни, був і є активним фанатом росіян, путіна, Медведчука та їхніх інтересів. Про що постійно розвідав на ТБ та у ЗМІ, називав АТО громадянською війною, постійно оббріхував та спотворював дійсність.
У 2020 році був одним із ініціаторів подання до Конституційного Суду, згідно з яким скасовується відповідальність за недостовірне електронне декларування.
У березні минулого року Шуфрича спіймали на незаконному фотографуванні позицій ЗСУ. Скандальний політик пояснив свої дії тим, що вирішив спонтанно зробити селфі.
Але це все жодним чином не заважає Шуфричу до цього дня бути…головою парламентського комітету з питань свободи слова. Цю посаду він отримав у 2019 році, після виборів монобільшості.
Але посадити Шуфрича – недостатньо. Треба повністю нейтралізувати мережу фсб при владі в Україні. Вочевидь, правоохоронцям вдалося зібрати матеріали на мережу Сівковича, який утримує у Москві цілий офіс чекістів, що розробляє плани окупації України. І Шуфрич, хоч і видний її представник, однак навряд чи центральний.
Зовсім інша історія у людини, яка рулить фінансовим комітетом парламенту та неформально – всіма фіскальними органами України. І системно знищує одну с опор української державності – вітчизняний бізнес.
Мова йде про Данила Гетманцева – найближчого партнера та помічника Сівковича. Видається так, що на допитах Шуфрич може розповісти багато цікавого, зокрема, про цього персонажа. Як і про інших учасників фсбшної мережі Сівковича.
Чекаємо подальших кроків СБУ проти ворожих диверсантів та арешту усіх причетних до агресії проти нашої країни.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.