FB Telegram Youtube
Logo
НАША ЛЮДИНА НА МАЛЬДІВАХ
12:17 28 Лип 2023
Юрій Юрійович Арістов, народний депутат від партії «Слуга Народу», заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки виконував стратегічне завдання в інтересах України, а саме – вів перемовини з Міністром оборони Мальдів Марією Ахмед Діді.
Наразі Мальдіви є другим у світі за обсягами після Китаю постачальником чипів та іншої електроніки для російських безпілотників. Спеціальним завданням Юрія Арістова було перенаправити цей потік до України. Але українські ЗМІ в пошуках чергової «зради» зірвали його вкрай важливу державну місію, через що Україна втратила цю стратегічну можливість.
Тому партія «Слуга Народу» закликає правоохоронні органи дати оцінку діям журналістського проекту «Слідство.Інфо» та за результатами перевірки відкрити кримінальне провадження – перешкоджання діяльності народного депутата. Наполягаємо на ретельному, безкомпромісному і швидкому розслідуванні!
Такою могла бути офіційна заява «Слуги Народу», яка пояснює, чому це заступник комітету ВР з нацбезпеки під час війни раптом в одних плавках був помічений на Мальдівах. Адже з Тищенком прокотило. Він також виконував в Таїланді «стратегічне завдання Арахамії з розвитку дружніх відносин у напрямі Азії та Африки».
Взагалі з початком війни це вже стало масовою традицією, коли нардепи та чиновники під виглядом «відрядження» виїжджають на відпочинок на курорти по всьому світу. Треба один-два дні походити по прийомах, а потім пару тижнів можна засмагати на пляжі. Однак завжди знаходився один дегенерат, який засвічувався у ЗМІ та наламував усім свято, бо тоді знов на недовгий період за кордон можна було виїхати лише через особисте «добро» Офісу Президента. Адже народ лютує, треба якось виправляти ситуацію. В результаті такі «туристи» стають об’єктами ненависті не тільки серед пересічних громадян, а й серед своїх колег-депутатів, які також забронювали собі готелів на мільйони гривень, а тепер всі ці броні погоріли. Тим, хто встиг виїхати цим літом, «пощастило» не менше. Як, наприклад, Дубинському, який виїхав за кордон за іншою незаконною схемою та опинився в Барселоні, «у своєї дівчини». Ну хоча б ми тепер знаємо, що він не гей. Пропонуємо йому використати це як виправдання.
Але чому Тищенку все зійшло з рук, а в Арістова забрали мандат? Чому почалися такі «жорсткі репресії», що всім депутатам заборонили виїзд за кордон? Бо Арістов поїхав саме на Мальдіви. Це не якийсь бюджетний Таїланд, Іспанія чи Єгипет. На приватних островах Мальдів розташовані найдорожчі курорти світу. А головне – там був Порошенко, за що його сильно критикували ті ж «зелені», і це зіграло свою роль під час президентської кампанії. Але Порошенко був легальним доларовим міліонером, а Арістов – торговцем рибою, який навряд чи зміг би з офіційних доходів дозволити собі орендувати шикарну віллу на Мальдівах.
Тобто те, на чому «зелені» прийшли до влади, що ставили у провину минулому президенту, вони тепер роблять самі, але ще й у незаконний спосіб під час повномасштабної війни. Крім того, заступник голови Комітету ВР не міг не знати про те, що Мальдіви продають нашому ворогу електроніку для дронів, які майже щодня атакують Україну. Але все одно він поїхав туди відпочивати, віддаючи бізнес-партнеру агресора мільйони гривень.
Скандал міг бути ще гучнішим, якби його спеціально не гасили. Саме тому почалася ця показова історія з арештом та обшуками. Але в результаті Арістову нічого не буде, справу замнуть, як це було з Трухіним та іншими його зашквареними колегами зі «Слуги Народу». Замість реальних дій маємо піар, всім «закрутили гайки», щоб вже через місяць знову дозволити депутатам та чиновникам турпоїздки за кордон. Якраз на «оксамитовий сезон».
Це все така ж бутафорія, як і заборона на виїзд з країни для чоловіків. На відміну від звичайних громадян, люди «з системи» спокійно катаються за кордон. Це така ж бутафорія, як і податкова політика Гетманцева, який замість того, щоб створювати умови для розвитку бізнесу, займається, наприклад, штрафуванням магазину штучних членів на 250 тисяч доларів. На жаль, погана імітація, штучний член, за який ще й вимагають гроші, став символом дій нинішньої влади в усіх сферах державного життя.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.