FB Telegram Youtube
Logo
ГРУЗИНСЬКА ВІДПОВІДЬ
11:11 01 Сер 2023
Росіяни звикли наступати на одні й ті ж граблі – це, мабуть, у них такий національний спорт.
Лайнер Astoria Grande з російськими пропагандистами, замаскованими під «туристів», вчора вдруге за тиждень прибув до Батумі, і знову зустрів гарячий грузинський прийом. Нагадаємо, декілька днів тому, 27 липня, цей корабель вже намагався зайти до порту, але через масові протести у Батумі та Тбілісі йому довелося тікати у відкрите море за годину після прибуття. Грузин дуже обурили коментарі цих так званих «туристів» грузинським ЗМІ, де вони заявили, що підтримують дії росії у війні з Грузією у 2008 році та «рф звільнила Абхазію від грузинів».
На перший погляд здається, що вони або провокатори, або звичайні русо-туристо, які прославилися на весь світ своєю хамською поведінкою під час відпочинку в інших країнах. Однак якщо подивитися на склад цього «десанту», то стає зрозуміло, що ситуація набагато цікавіша.
Адже серед пасажирів лайнеру «випадково» опинилися відомі російські пропагандисти – зірки телеканалу RU.TV, учасник марафону «Zа Россию», прихильник анексії Криму і висування путіна у президенти та колишній соліст гурту Hi-Fi Мітя Фомін, гурт «Тестостерон», який регулярно виступає перед російськими військовими, а також білоруський співак Дмитрій Колдун, який давав концерти у так званій «ДНР» і підтримує агресивну політику рф.
Вони не просто так випадково зібрались на одному кораблі та поїхали до Батумі потролити грузинів. Ці пропагандони намагалися транслювати у Грузії кремлівські наративи, але в результаті отримали зворотній ефект – грузини послали російський корабель вслід за крейсером «Москва».
Це наочно демонструє, що хоча росія змогла купити грузинську владу, але не грузинський народ. Тільки ледачий не писав про 2 млрд доларів, які путін дав олігарху Бідзіні Іванішвілі на його передвиборчу кампанію. В результаті той став «ручним» прем’єр-міністром Грузії, повністю керованим з москви. Крім того, Іванішвілі має значні статки в росії, які він накопичив під час епохи приватизації та завдяки інвестиціям на російському фондовому ринку. Навряд чи це йому вдалося без підтримки кремля.
Ще мільйони доларів москва витрачає на політтехнологів, які повинні промити мізки грузинам та повернути їх до «російського лона», «у рідну гавань». Саме тому такі зухвалі десанти російських пропагандистів проходять за прямої підтримки грузинської влади. Тому поліція намагалася розігнати акції протесту проти заходу лайнеру в Батумі та затримувала активістів, які блокували порт.
Але, як ми побачили, це працює лише на росіян – російських ваньків та машок без мінімального почуття гідності. Попри шалені гроші, витрачені кремлем на пропаганду, грузинський народ, як і український, чомусь досі зустрічає росіян не квітами, а п*здюлями. І дуже скоро росіян будуть посилати вслід за їхнім кораблем в усіх портах цивілізованого світу.
До речі, російські політтехнологи все добре розуміють, але продовжують розводити путіна на бабки, як це активно робили в Україні Сурков та Медведчук. Це не спрацювало в Україні, однак кремль знову наступає на ті ж граблі у Грузії. І нам це на руку. Бо всі спроби рф увійти в грузинське політичне поле закінчуються гучним та дуже кумедним фіаско, і ще більше налаштовують грузинів проти росіян.
Ситуація дуже проста – вони купили владу і зараз намагаються купити грузинський народ. В цьому сенс всієї цієї історії з кораблем, яку грузини навпаки сприйняли як образу.
Окрему «подяку» варто висловити чеченським патріотам рф, які також по-своєму вчать грузинів «любити росію» під час своїх гучних джигітських візитів до «братської» країни. Особливо тому кортежу з «кубиків», який лише за два тижні отримав 40 штрафів за порушення правил дорожнього руху на загальну суму понад $3000. Грузинів це дуже налаштовує на вірний лад.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.