FB Telegram Youtube
Logo
Гетманцев наїхав на президента
17:24 01 Гру 2023
Перший день зими мав би потішити главу фінансового комітету Данила Гетманцева та його заступника Ярослава Железняка. Саме з 1 грудня мав запрацювати закон про повернення податкових перевірок для бізнесу. Однак президент його не підписав. І це викликало обурення Гетманцева та Железняка.
На думку цієї парочки, це вже не скандал, а катастрофа. Бо, якби закон був підписаний, то вже наступного дня після його опублікування фіскалам можна було дати команду «фас», щоб вони вдиралися до бізнесменів, влаштовували їм «маски-шоу» та вивертали кишені. А тут така дошкульна затримка.
Свої безумні ініціативи керівники фінансового комітету прикривають домовленостями з міжнародними фінансовими донорами. Так, Железняк, пояснюючи своє обурення тим, що президент досі не підписав нищівний для бізнесу, закон, пише: «Вже вдруге з цього питання через конкретних людей в ОП порушуємо домовленості з МВФ». Судячи з усього, під «конкретними» Гетманцев має на увазі саме Володимира Зеленського.
Схоже, діяльність Гетманцева і Железняка вийшла на новий рівень: їхнє бажання «скубти гусаків» так застилає їм очі, що вони ладні стерти в порошок усіх, хто стане на їхній дорозі. Навіть якщо це сам глава держави.
Вочевидь, в керівництві держави є притомні люди, які радять не дослухатися до очманілого Гетманцева і прийняти більш помірковане рішення. Наприклад, на час повномасштабного вторгнення запровадити мораторій на будь-які перевірки підприємців. Їм і так важко, і додатковий пресинг додасть їм проблем, змушуючи або йти у тінь, або закриватися. В цьому питанні потрібен зважений підхід, якщо ми хочемо зберегти українське підприємництво. Але, схоже, Гетманцев, Железняк і ко переслідують інші цілі. Втім, вони й не приховують своїх прагнень: Скубати бізнес до тих пір, поки не залишиться ані пір’їнки.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.