FB Telegram Youtube
Logo
ТИЩЕНКО ТА ЙОГО “БОЛЬШАЯ КОНСТАНТА”
18:38 23 Сер 2023
Якщо хочеш перемогти зло – очоль його. Мабуть, це життєве кредо Колі Тищенка.
Приблизно місяць тому він урочисто звітував про викриття проросійської ботоферми. Потім з другої спроби накрив черговий шахрайський кол-центр, який начебто працював від його імені. Але спочатку сплутав приміщення і навідався до офісу ізраїльської ІТ-компанії “Wix” обізвавши всіх працівників “колаборантами”.
Тепер цей перфоманс Колі із нетерпимістю до шахраїв та несправедливості отримав захоплююче продовження.
У мережі з’явився аудіозапис, де голос, дуже схожий на голос Тищенка, проговорює свій райдер для ефективної співпраці з шахраями з кол-центрів.
Є лише дві умови, які визначають успішність стартапу.
По-перше, разова виплата у вигляді мільйона доларів (або, як кажуть на плівках, “большая константа” чи “большой рубль”), та регулярна щомісячна зарплата.
Далі на записах звучить монолог у кращих традиціях Гая Річі: “Одноразова велика константа – бах! І ми переб’ємо (очевидно, там триває аукціон, – прим.) і заберемо все під себе”, “І якщо ми порозуміємось, то у нас буде цілий батальйон для роботи по всій країні. Вже є 300-400 чоловік”.
План надійний, як швейцарський годинник.
Якби не одне але. Низка аудіо завершуються золотим вінцем нехитрої комерції фігуранта: “Мені сказали, що ти мене записав. Ти розумієш, як нас ненавидять? Будь обережний”.
Як казав класик, завіса.
Епічне аудіо – у першому коментарі.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.