FB Telegram Youtube
Logo
Шурма «відрядився» на півмільйона
19:30 04 Гру 2023
Не пускаючи опозиційних депутатів за кордон у законні відрядження, влада відкрила справжню скриньку Пандори. Бо питання закордонних відряджень наших можновладців вийшло на поверхню. І у деяких з’явилася цікавість: а що взагалі у нас відбувається з оплачуваними державним коштом поїздками представників влади? І з’ясувалися цікаві речі.
Так, депутат Ярослав Железняк опублікував скрін кошторису закордонних подорожей заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми.
Виявилося, що за 2023 він накатався на майже 430 тисяч гривень. За один тільки жовтень – поїздка вартістю 196 тисяч! Навіть і самим цікаво, куди можна витратити таку суму в межах ділової поїздки! Сподіваємося, пан Шурма відреагує і пояснить, де ж він так гульнув на майже 200 штук.
А заодно – яким був ККД його вкрай коштовної службової подорожі і що корисного приніс Україні.
Железняк обіцяє оприлюднення нових даних щодо дорогих закордонних подорожей чиновників уряду та Офісу президента. Так що не виключено, що випливуть нові, не менш шокуючі цифри з багатьма нулями.
Взагалі, цинізм ситуації за межею розуміння. Поки вся країна віддає останнє на армію, щоб придбати черговий «Мавік» чи вантажівку, головний економіст ОП не гребує їздити у дорогі відрядження державним коштом. І нічого не дисонує, не муляє. Може, ще збір грошей оголосити, щоб забезпечити нашим можновладцям якнайкомфортніші відрядження?
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.