FB Telegram Youtube
Logo
СЕКТА ДЛЯ 75%
14:11 03 Лис 2023
Цього тижня Служба безпеки України нейтралізувала діяльність міжнародної злочинної організації «АллатРа», яка діяла на користь спецслужб російської федерації.
«АллатРа» – це така собі загадкова і кумедна структура, в основі вчення якої лежить абсолютна абракадабра та банальне побутове безумство її лідерів і апологетів. Вони схожі на божевільних проповідників, що несуть вість. Ця «вість» полягає у вихвалянні президента рф путіна, який їм бачиться новим месією, спасителем, що врятує світ, та розповсюджують антиукраїнські наративи на користь кремля.
Втім, не все так мило. Зокрема, спецслужби стверджують, що серед апологетів АллатРи трапляються навідники російських ракет і ті люди, які через різні пабліки прямо схвалювали завдання ударів по Україні.
Словом, це якийсь дикий спецназ московської церкви чи її окультна філія. Завдання в них схожі – служба москві, «слов’янська єдність», «дружба братніх народів» та інша імперська єресь.
Цікаво, що в росії діяльність цієї секти також заборонена. Але то – чисто для конспірації. В росії і таліби заборонені, і ХАМАС. Але й ті й ті сьогодні – стратегічні партнери кремлівського карлика.
Тижневик «Дзеркало тижня» ще в 2016-му році стверджував, що за організацією та діяльністю секти АллатРа маячить фігура славнозвісної Марії деві Христос (в миру – Марії Цвігун), лідерки приснопам’ятного «Білого братства». Сама Марія Цвігун родом з Донбасу, і свого часу підтримувала теплі й дружні стосунки з лідером так званої ДНР Олександром Захарченком. Але Захарченко, як відомо, кілька років тому вознісся догори (за допомогою кількох кілограмів вибухівки в донецькому ресторані «Сєпар»), а Марія Цвігун ще лишилася продовжувати справи земні й грішні.
Діяльність сект, подібних до АллатРи, явище доволі розповсюджене в сьогоднішній Україні. І є воно нічим іншим, як організованою російської федерацією мережею структур, що здавна ведуть так звану ментальну війну проти нашої країни, наших громадян. Психологи стверджують, що у будь-якому суспільстві, яке переживає непрості часи, завжди знайдеться до 15-ти відсотків людей, що легко піддаються впливу ззовні, такими людьми легко маніпулювати. Їм не так важливо в що вірити – хоч деві-Христос, хоч в путіна, хоч в чорта лисого. І якщо поодинці ці люди цілком собі нешкідливі й наївні, то об’єднані в секту, керуючись настановами лідерів, і озброєні набором псевдорелігійних штампів, можуть наробити багато біди.
Нам же в цій історії найцікавіше, що серед апологетів секти «АллатРа» можемо надибати кілька доволі відомих і навіть впливових аж по сьогодні прізвищ. Зокрема йдеться про такого собі Олега Кулініча, високопоставленого офіцера СБУ, який працював на фсб росії і мав там позивний «Котигорошко». Саме Кулініч, за вказівкою Володимира Сівковича (який переховується у москві), створював російську агентську мережу в Україні, лобіював призначення на керівні посади у Службі безпеки креатур, визначених москвою. Кажуть, що серед прихильників АллатРи значиться і сам колишній голова СБУ Іван Баканов, який на початку російського вторгнення просто банально втік. До речі, і Кулініч, і Баканов – активні прихожани російської православної церкви, що неодноразово приїжджали на «сповідь» до митрополита Онуфрія. Серед інших впізнаваних людей до секти відносять також відому Надію Савченко та Ірину Верещук, яка колись літала по Києву на зеленій парасольці. І можна тільки гадати, скільки ще послідовників «гнізда Сівковича» сьогодні вірують в месію путіна, обіймаючи високі державні посади в Україні.
До речі, саме Ірина Верещук якось казала: «Якби в нас був такий путін, я б за нього голосувала. Він робить для росії добре. Щоб кожен президент так свою країну захищав». Що тут сказати? Мабуть, нічого.
Коли заарештували Віктора Медведчука, його охоронці повідомили, що той теж активно цікавився всілякою містикою, водив дружбу з шаманами, астрологами, проповідниками, цілителями карми та іншою нечестю. Потім ми бачили (під час обшуку в помешканні Нестора Шуфрича) колекцію адміральських мундирів. Та й буквально в кожного високопосадовця, якщо його добре пошкребти, десь знайдеться як не ящик зі святими мощами, то якась інша шамбала з геніталій єдинорога.
Все це свідчить про те, що цілими роками країною керували люди, м’яко кажучи, не дуже адекватні і не цілком притомні. І треба тільки дякувати Богу, що навіть за таких обставин ця країна вистояла і продовжує долати ворога.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.