FB Telegram Youtube
Logo
РУССКИЙ КОСМИЧЕСКИЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НА …
10:43 22 Сер 2023
Пригадуєте, як на Януковича на площі Слави в Києві заплигнув вінок?
Янукович тоді був в зеніті своєї влади. Нічого йому не загрожувало.
Але одразу стало ясно: торба тобі, дядьку. Бо коли на тебе стрибає вінок, – то знак. Від цього ніяк не втекти й не сховатися. Ти – мрець, покійник, трупак!
Мова знаків та символів – дуже сильна штука. Цими знаками бог пише Всесвіт.
Царина космосу – єдина, де Радянський Союз мав очевидні успіхи. Перший супутник, собаки Бєлка і Стрєлка, Гагарін, Терешкова, луноходи, орбітальна станція «Мир».
Не біда, що в магазинах всієї імперії продавалися лише кирзові чоботи і трилітрові банки березового соку. Головне: космос наш!
Дітей з Рязані й Хабаровська возили до Москви, на виставку досягнень народного господарства, і водили до космічного павільйону. Діти хотіли бути космонавтами. Хоч і ставали переважно алкоголіками.
Росії дуже кортіло стати спадкоємицею тої слави. Продовжити славну справу попередників. Не дивлячись на те, що ці попередники – здебільшого українці, які чи не все життя просиділи в тюрмі та в таборі, як от наприклад, Сергій Корольов.
А воно не вийшло. Не получилося.
Коли змішати бочку гімна і бочку меду, вийде дві бочки гімна. Такі закони російської історії. Це аксіома. Навіть Карамзіна читати не обов’язково.
І коли Роскосмос очолює відвертий дебіл Дмитро Рогозін, з відстреленою на Донбасі дупою, нічого не вийде, і ніщо нікуди не полетить. У тієї ж таки собачки Бєлки було більше інтелекту, ніж у всього Роскомосу разом. Космічні війська Росії зараз очолює держиморда Суровікін, що ви хочете?
Який до того ж ще й десь прикро зник з екранів реальності. Чи то спився, чи то в СІЗО. Різне люди кажуть. Це не Корольов.
Росія йде своїм шляхом. Доки Ілон Маск запускає приватні космічні кораблі до міжнародної станції, в російському Сибіру народні умільці ліплять гігантського півня з калу. Це – міжнародний поділ праці. Міжнародний поділ долі й історії.
Московські попи святять кораблі на Байконурі, махають кадилами, космонавти Росії всі обвішані іконами, як дурень на Паску. Нема діла. Все падає, все не долітає, тотальна бавовна… Гравітація, невмолима ти сука…
Володимир Путін часто показово ходить до церкви. Молиться, б’є поклони, хреститься.
А Бог йому відповідає: ти дурень, Влодьку, ти невдаха, ти лох, лузер!»
В давньому романі Віктора Пелєвіна «Омон Ра», курсантам космічного училища імені Мересьєва відрубували ноги. І вони потім крутили педалі руками в ракеті, та летіли за незвідані горизонти Всесвіту. Так воно в Росії все й працює. Так буде й далі. Бо ЗСУ вже дало росіянам тисячі й тисячі подібних курсантів. «Без рук без ніг, на бабу скік» – це російський солдат, що повернувся зі спецоперації. Якщо повезло.
«Аппарат перешел на нерасчетную орбиту и прекратил свое существование в результате столкновения с поверхностью Луны”. Насправді, це не про апарат. Це про всю Росію.
Хай так і буде!
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.