FB Telegram Youtube
Logo
Подовжувачі рук зрадника Богуслаєва
11:53 01 Гру 2023
Як відомо, колишній директор «Мотор Січі» В’ячеслав Богуслаєв виявився зрадником України. Попри повномасштабну війну, його підприємство постачало деталі для двигунів для російської військової техніки. За таке за законами воєнного часу варто… ну ви знаєте. Але Україна – демократична і гуманна держава. Тому Богуслаєв сидить.
Але попри те, що він перебуває за ґратами, від його імені в усіх гілках влади діють його агенти. Сьогодні НАБУ підтвердило затримання чотирьох суддів Київського апеляційного суду за отримання хабаря. Країна повинна знати своїх героїв в обличчя, тож ось їхні прізвища: Юрій Слива, Віктор Глиняний, Ігорь Паленик та В’ячеслав Дзюбін. Для кого ж так старалися ці судді, причому за порівняно невелику винагороду – 35 тисяч доларів? Виявляється, вони мали скасувати рішення про арешт майна у справі екскерівника “Мотор-Січі” В’ячеслава Богуслаєва. І попалися.
Це, звісно, добре, що суддів впіймали. А скільки ще таких «богуслаєвців на мінімалках» засідає у судах, законодавчій та виконавчій владі? Адже ні для кого не секрет, що у Верховній Раді держзрадник мав свою квоту. Можемо назвати щонайменше два прізвища. Один з них – Артем Кунаєв, син багаторічного помічника Богуслаєва Юрія Кунаєва, який після обрання до ВР засів у бюджетному комітеті і разом з батьком брав активну участь у розпилі на «Великому будівництві». А також – Геннадій Касай, котрий перед обранням до парламенту був гендиректором спорткомплексу “Мотор-Січі”.
Його прізвище фігурувало у справі щодо закупівель утридорога курток для ЗСУ – цим займалася фірма племінника Касая.
Отже, перебування у СІЗО не перешкоджає всесильному Богуслаєву продовжувати свою ворожу діяльність за допомогою «подовжувачів рук». І хто б ці рученята врешті пообрубував!
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.