FB Telegram Youtube
Logo
Не служиш Офісу – підеш служити на фронт
20:59 15 Січ 2024
Трапилася дуже неприємна історія: до відомого журналіста-розслідувача Юрія Ніколова навідалися незвані гості, які намагалися його залякати. Згідно з відеокадрами, вони обклеїли двері помешкання Ніколова надписами «зрадник», «ухилянт», «агент Кремля» та іншими образливими листівками та намагалися проникнути до квартири. Самого журналіста в цей час вдома не було, тож зловмисники налякали сусідів та стареньку матір Ніколова, яка після онкологічного захворювання проживає у сина.
Нагадаємо, Ніколов прославився кількома гучними розслідуваннями. Зокрема, саме він оприлюднив історію з «яйцями по 17 грн» в Міноборони. І регулярно, незважаючи на особистості та посади, «довбе» корумпованих чиновників. Включаючи самого президента.
Так, нещодавно він назвав Володимира Зеленського «ухилянтом». Схоже, за це йому і прилетіло. Про те, що «ответка» прийшла саме з Офісу президента, свідчить факт, наведений самим журналістом: через 15 хвилин після інциденту інформація про це з’явилася у telegram-каналі “Карточный Офис”, який пов’язують з ОП.
Справу вже передано до Нацполіції, у парламентському комітеті з питань свободи слова вже назвали провокацію «перешкоджанням діяльності журналіста», що є кримінальним злочином.
До речі, Ніколова вже намагалися дискредитувати звичним для воєнного періоду способом: доводячи, що він – агент Кремля. Це дуже зручно: наклеювати на всіх, хто насмілюється критикувати президента та його «5-6 ефективних менеджерів», тавро російських наймитів. А якщо не вдасться довести зв’язку з росією, вони просто приходять ламати двері.
Повторюємо, дуже неприємна історія. Ми навіть не беремо моральну складову цієї справи, де у хворобливій уяві кривдників Юрія Ніколова мобілізація на фронт сприймається як найгірше покарання. Але те, що переслідують журналістів, які справді вскривають корупційні гнійники – показовий аспект. Нашим міжнародним партнерам, які і так давно не від захваті від України і для яких свобода слова – не порожній звук, – точно «сподобається».
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.