FB Telegram Youtube
Logo
КОЛОМОЙСЬКОМУ ПОВЕРНУТЬ ЙОГО ПУДЕЛЯ?
18:24 13 Лис 2023
Сьогодні нарешті сталося те, про що ми вже втомилися писати. До Сашка Дубінського прийшли слідчі з обшуками у справі про державну зраду.
Як повідомила низка ЗМІ з посиланням на свої джерела, прийшли до Сашка ДБР та СБУ. Фабула справи нібито стосується злочинної організації, створеної з метою дискредитації іміджу України на міжнародній арені.
Один із епізодів – це скандальна пресконференція “Нові факти про міжнародну корупцію, “Бурісму” та схему доведення України до банкрутства”, яку Дубінський провів у 2019 році за участю позбавленого нині громадянства зрадника, колишнього нардепа Андрія Деркача. Цей дружбан Сашка, який керував в Україні агентурною мережею генштабу рф, уже має статус підозрюваного у держзраді.
Коротко нагадаємо, Деркач та Дубінський перед останніми президентськими виборами у США розкручували тему так званих “плівок Байдена”. Влада у Вашингтоні небезпідставно вважала це провокацією кремля з метою втрутитися в американські вибори через “українську тему”.
Деркач, син голови ще кучмівської СБУ -– багаторічний агент росії у вищому керівництві України. Працював довго, наполегливо, але безуспішно. А Сашко, ставши нардепом від “слуг” за квотою свого хазяїна Ігоря Коломойського, мабуть, вирішив ще трошки “шити на дому” в інтересах росіян.
За що “достойники” ще перед початком великої війни отримали санкції США. А після її початку Деркач технічно розчинився у невідомому, хоча абсолютно очевидному напрямку, і отримав позбавлення громадянства та справу у держзраді вже заочно.
А Сашко необачно продовжив веселитися в якості українського нардепа, хоча раніше готував собі запасний аеродром у вигляді румунського паспорта. Можливо, з паспортом не вийшло, оскільки румун з Дубінського якийсь сумнівний. Цілком може бути, що влада у Бухаресті вичислила “схематоз” Сашка. Та й жити у Європі зараз під американськими санкціями і з підозрами у роботі на Москву – так собі ідея.
Достатньо тривалий час українські правоохоронці тягали Дубінського за все, що завгодно, але не за те, за що було справді потрібно.
Слідчі героїчно вскривали махінації Сашка з поїздками за кордон на відпочинок з цивільною дружиною, нібито для супроводу хворого батька. Потім виявилося, що Дубінський ще й організовував виїзд під час військового стану якомусь родичу дружини.
Приносили йому повістки до ТЦК, які Саша істерично відмовлявся брати. Аж так, що наговорив собі на ще одну статтю, публічно закликаючи українців не брати повістки.
На цьому тлі Сашко чудово продовжував підігрувати окупантам на інформаційному полі. Чого тільки вартує дуже вчасно поданий ним, абсолютно ідіотський на перший погляд законопроект про мобілізацію народних депутатів.
Дубінський несамовито піарився на цій темі, вдаючи з себе борця за соціальну справедливість. А насправді, тупо допомагав російським спецслужбам розкручувати антимобілізаційні настрої в українському суспільстві.
Його законопроектом та обличчям були завішені всі можливі ворожі канали, які розганяли вигідну для москви тему.
Це виглядало максимально дивно, адже історія с Деркачем, їхнім зв’язком та діяльністю в інтересах ворога – детально задокументована і більш ніж публічна.
Нарешті, до нього прийшли по справді цікавому питанню.
І от тут, звісно, цікаво, чому прийшли. Або Сашко вже всіх так дістав, що ухвалено рішення його таки закривати, не зважаючи на минулі заслуги перед нинішньою владою під час роботи на 1+1.
Ну або ж Ігорю Валерійовичу дуже сумно в СІЗО СБУ, і він попросив підселити до нього свого улюбленого пуделя. Тепер нарешті є шанс, що Сашко розважатиме свого хазяїна приватно, але 24/7.
Цей стендап було б, звісно, цікаво подивитися, втім, можна прожити і без нього.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.