FB Telegram Youtube
Logo
Коломойському оголошено нову підозру через заволодіння коштами ПриватБанку
20:18 07 Вер 2023
Національне антикорупційне бюро України міцно стиснуло в обіймах Ігоря Коломойського та п’ять його спільників. НАБУ звинувачує їх у заволодінні майже 10 мільярдів гривень ПриватБанку.
Підозрювані звинувачуються у злочині, передбаченому Статтею 191 “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 12 років.
За даними слідства, Коломойський та його спільники, перебуваючи на посадах в органах управління ПриватБанку, вчинили низку протиправних дій, внаслідок яких банк зазнав збитків на суму близько 10 мільярдів гривень.
Нагадаємо, Коломойського заарештували 2 вересня через іншу кримінальну справу, яку ведуть СБУ та БЕБ за статтею шахрайство. Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб з можливістю внесення застави у понад 509 мільйонів гривень.
Ще тоді виникли підозри, що це може бути операцією прикриття для Ігоря Валерійовича, щоб випадково не опинитися у Сполучених Штатах, де його б радо зустріло американське правосуддя. Бо коли його запроторювали до СІЗО СБУ, у Вашингтоні якраз перебували керівники українських антикорупційних відомств.
Після їхнього повернення і приїзду до Києва держсекретаря США НАБУ вліпило вже арештованому Коломойському підозру за “Приват”.
От тепер ми маємо змогу на практиці подивитися репетицію реалізації ідеї ОП щодо прирівняння корупції до державної зради та паралельних розслідувань НАБУ та СБУ.
Та ще й яку репетицію. Кращі актори нашої самодіяльності.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.