FB Telegram Youtube
Logo
ДЕМІНІСТЕРІЗАЦІЯ
19:14 31 Лип 2023
Після удару українського безпілотника по столиці росії британська розвідка дійшла висновку, що це наряду з пришвидшенням призову до армії, надзвичайним рівнем внутрішніх репресій і заколотом «Вагнера» свідчить про неспроможність Кремля захистити власне населення від війни.
Приємно, що наші оцінки співпадають, адже ми ще вчора писали про те, що атака на Москва-Сіті – це історичний факт. Бо вперше Україна вдарила по «об’єктах прийняття рішень» у столиці ворога, і можна сказати, що влучила в саме «серце». В тому бізнес-центрі, окрім трьох міністерств (мінекономрозвитку, мінпромторг і мінцифри) та підпорядкованих ним служб, розташовані офіси високопоставлених чиновників з розвідки та міноборони рф і як бонус – там працювали зрадники з орбіти Януковича, які втекли у 2014 році до росії разом із ним.
Фактично, українські дрони позбавили російський рейх цноти в особливо цинічній формі. Вся росія зрозуміла, що війна уже в москві. Про слабкість путіна тепер говорять не тільки в елітних московських ресторанах, а й на прокурених кухнях провінціальних депресивних російських міст. «Глибинний народ» нарешті почав відчувати дно. І дуже скоро про слабкість росії та її диктатора заговорить весь світ.
При цьому ГУР вдало обрало саме ту ціль, яка не викликала протесту західних партнерів, але дуже боляче вдарила по російській владі. Буданов фактично переніс війну до москви. Що неодмінно вплине на її хід.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.