FB Telegram Youtube
Logo
БЕЗУГЛА ПРОВОКАЦІЯ
18:44 21 Лис 2023
Вчора сталася подія, значення якої важко переоцінити. “Слуги” відкрито розпочали конфлікт із головнокомандувачем ЗСУ, генералом Валерієм Залужним.
Мова йде про допис у соцмережі Мар’яни Безуглої, члена оборонного комітету парламенту від монобільшості, яка заявила, що із Залужного “роблять ідола”, а сам він – нібито занадто часто зустрічається із цивільними.
Безугла дійшла до того, щоб порадити генералу краще дописати дисертацію або з’їздити у військкомат, бо, на її думку, головнокомандувач не приділяє уваги питанням мобілізації.
Разом із тим, “слуга” чомусь вирішила наїхати і на Військово-повітряні сили, звинувативши їх у проблемах зі списанням БПЛА.
Відповів їй речник ВПС Юрій Ігнат, який лаконічно висловив думку, яку, напевно, поділяє багато хто з військових. Він коротко порадив Безуглій піти поспати. Не менш красномовною була відповідь відомої волонтерки Дани Ярової, фото якої разом із Залужним опублікувала Безугла для ілюстрації свого наїзду.
Ярова поставила фото з самою Безуглою і розповіла, як ходила до неї, щоб звільнити вітчизняний військово-промисловий комплекс від перешкод Держаудитслужби. Візит, за словами Ярової, питання вирішити аж ніяк не допоміг.
В усьому цьому важливі, насправді, не персональні розборки, а сам факт: “слуги” почали прямо звинувачувати Залужного у створенні якогось “культу особистості”. Примітно тут те, що Безугла у монобільшості має роль “говорящої голови”, через яку чинна влада вкидає у суспільство найбільш резонансні і дурні меседжі та ініціативи.
Такий вже в неї сценічний образ. Цілком у дусі часу.
З високою ймовірністю можна стверджувати, що Безугла не сама додумалася до того, щоб висувати політичні звинувачення на адресу людини, яка керує всім українським військом у час великої війни.
Ми вже неодноразово писали про дивну, бурхливу і часом хамську реакцію представників влади на професійні оцінки стану війни, які робить Залужний. Вочевидь, “слуг” дуже напружує соціологія, згідно з якою саме військових найбільше поважають українці, і саме їх вони хочуть бачити у новій повоєнній владі.
Причому сам Залужний не зробив жодної політичної заяви і жодним чином взагалі не давав приводу думати про його похід у політику. Ба більше, йому, як і іншим генералам, займатися політикою заборонено законом. Однак популярність військових у армії та суспільстві, вочевидь, не дають “слугам” ні спати, ні спокійно повечеряти.
Звідси й абсолютно невмотивоване хамство від функціонерів ОП та нардепів на їхню адресу. Адже навіть просте питання: “скільки депутатів від “слуг” різних рівнів захищають країну на фронті” викликає справжню істерику у керівництва правлячої партії. Вони чомусь ретельно приховують цю статистику.
Монобільшість сама придумала собі конкурента і почала з ним публічно воювати. Причому воювати з тим, хто і так вже на війні проти окупантів. Виглядає це навіть не дивно, а огидно.
Більше того, такий скандал викликає масу питань до заяв самого очільника держави Володимира Зеленського, який розповів західним журналістам про інформаційну кампанію росіян проти України з метою провокування “Майдану-3” та усунення його від влади.
Цілком припускаючи те, що росіяни активно вкладаються у провокацію нестабільності всередині країни, яка підірве нашу обороноздатність, хочеться запитати: а хто виконавець цих провокацій?
Чи не самі представники влади почали кампанію проти генералів? Яким чином і чому був звільнений командувач ССО Хоренко, який дізнався про свою відставку від ЗМІ? Звідки беруться подання на звільнення інших відомих генералів, інформація про які просочилася до журналістів і частково підтверджується?
Адже вчора було звільнено командувача Медичних сил, компанію якій, за даними медіа, мали скласти генерали Тарнавський та Наєв. Останній начебто має взагалі стати фігурантом справи щодо провалу оборони півдня України.
Чому Безуглу запустили торпедою у Залужного? Чи це не та сама провокація, на яку росіяни мають витратити мільярди?
Явно не генерали, які щоденно боронять країну другий рік, почали розхитувати політичну ситуацію. Цим ініціативно займається саме політичне керівництво.
Можуть бути цікавими
Більше публікацій
Вітаємо, дорогий друже, якщо ти хочеш повідомити нам щось дуже важливе, заповни форму. На тебе чекає винагорода - ми платимо за інсайд.